Лікарні Костянтинівки увійшли до Краматорського госпітального округу

Кабінет Міністрів затвердив госпітальні округи Донеччини

Усі лікарні та відділення, що нині є у Костянтинівці, увійдуть до Краматорського госпітального округу. Також туди входять лікарні Краматорська, Дружківки, Торецька, кількох ОТГ.

-Ця реформа стосується вторинної медичної допомоги. Вона стартує з 2020 року. Поки для пацієнтів та лікарів нічого не змінюється, усі відділення продовжують працювати. Внаслідок економії за три місяці 2017 року – жовтень-грудень - ми зекономили 9 мільйонів гривень: скоротили кількість головних лікарів, адміністративний корпус, бухгалтерію, загалом 145 ставок. Терапію, що була у трьох відділеннях, об’єднали в одну – тепер 70 ліжок маємо на базі Центральної районної лікарні №1, - розповіла Олена Руденко – головний лікар Центральної районної лікарні.

Загалом на Донеччині створено шість госпітальних округів.

33 просмотра в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов