Школи звітуватимуть про отримані і витрачені кошти

У Костянтинівці створили моніторингову групу в управлінні освіти

Відповідно до Закону про освіту кожен навчальний заклад на своїй сторінці має оприлюднити звіт про витрачені кошти.

-Ми отримали листа з Міністерства освіти, створили робочу групу, яка здійснює моніторинг, які школи на своїх сторінках розмістили інформацію – що вони придбали? Скільки це коштує? Краще, аби до цієї роботи долучилися активісти і батьки, вони зацікавлені мають бути у контролі за цими витратами, - розповіла Ольга Барабаш – начальник Костянтинівського міського управління освіти.

З  1 грудня 2017 року має бути оприлюднена наступна фінансова інформація:

- фінансовий звіт про надходження й використання всіх отриманих коштів; 
- інформація про перелік товарів, робіт і послуг, отриманих як благодійна допомога, зазначаючи їх вартість; 
– кошти, отримані з інших джерел, не заборонених законодавством (оренда приміщень, додаткові освітні послуги тощо).

Окрім цього, до 1 лютого 2018 року заклади освіти повинні також оприлюднити кошториси "доходів і видатків" - це заплановані керівниками закладів доходи і витрати. По суті потреби, про які "заявили" керівники закладів. Оскільки комунальні заклади фінансуються органами місцевого самоврядування, тому такі школи щороку мають подавати на затвердження свій бюджет. Тоді протягом року вони отримуватимуть заплановане фінансування. Такі кошториси комунальні та державні заклади подавали і раніше, однак віднині їх ще треба розміщувати на сайтах шкіл, - повідомляє ГО “Батьки SOS”.

6 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов