Населення Костянтинівки може зрости: місто і район планують разом створити громаду

Громадські обговорення призначені на 19 грудня. До Костянтинівської школи мистецтв pзапрошують прийти мешканців міста і представників понад тридцяти сіл і селищ Костянтинівського району, які не увійшли до Іллінівської громади.

З такою ініціативою виступив міський голова Костянтинівки Сергій Давидов. Відповідне розпорядження опубліковане на сайті Костянтинівської міської ради.

Під час зустрічі присутні обговорять можливість створення об’єднаної територіальної громади з центром у Костянтинівці. З містом можуть об’єднатися  33 села і селища, яка наразі не входять до Іллінівської ОТГ. Це та частина Костянтинівського району поки лишилася сільською.

До цього у Костянтинівці проводили громадські обговорення із запрошенням представників району стосовно створення ОТГ, позитивного висновку тоді не дійшли. Селяни висловлювали занепокоєння, що об’єднання позбавить їх пільг як мешканців села стосовно сплати за електрику, вступу дітей до вишів. Також говорили, що прагнуть зберегти культуру і традиції, які сьогодні живі по селах.

Закон України про добровільне об’єднання і створення громад діятиме до 2018 року. Після цього Верховна Рада на власний розсуд об’єднає громади, ґрунтуючись на Перспективному плані, який подавала обласна адміністрація.

Наразі Донеччина посідає 18 місце у рейтингу (з 25 місць) щодо створення громад, в області є 9 ОТГ. Відповідно до Перспективного плану їх має бути 39. Найбільшою громадою в Україні є Лиманська ОТГ, яка нараховує 44 тисячі мешканців.

85 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов