Як оформити довідку за 15 хвилин, навчали фахівців з Іллінівки у Харкові

Заступник голови Іллінівської громади Юліанна Стужук у складі делегації з Донеччини взяла участь  у навчальному турі до Харкова, де ознайомилася з досвідом роботи прозорого соціального офісу. Участь у турі взяли близько сорока представників з Донеччини. У соціальних офісах, які відвідали донеччани, за 15 хвилин можна оформити різні довідки та свідоцтва - про народження дитини, довідку для пенсійного фонду, отримання субсидії.

-Навчальний тур був важливою складовою інформаційної підтримки Про нову форму надання соціальних послуг "прозорий офіс"я вже чула. Харків'яни, як на мене, законодавці моди єдиних соціальних офісів, починаючи з модернового стилю ремонту та організації, закінчуючи форматом надання величезної кількості соціальних послуг. Здивувало та надихнуло - будівля регіонального центру послуг. В Іллінівській громаді ми теж готові почати запроваджувати певні елементи прозорих соціальних офісів для надання якісних послуг та рівняючись на потреби громади, - поділилася враженнями Юліанна Стужук.

Організатором навчального туру "Обмін найкращими практиками щодо створення центрів соціальних послуг та надання соціальних послуг у Харківській області" виступив Центр розвитку місцевого самоврядування, створений за підтримки Програми U-LEAD з Європою, спільно з обласним департаментом соціального захисту.

14 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов