На Донеччині за три роки створено дев’ять громад - у рейтингу область пасе задніх

Список лідерів очолюють Хмельниччина, Житомирщина і Чернігівщина.

На Донеччині поки 9 громад. Нещодавно вибори відбулися у Званівській і Андріївській ОТГ. За перспективним планом Донецької облдержадміністрації у регіоні має бути створено 39 громад. Аби і в містах області почалося створення громад, потрібні зміни, що мають бути внесені Верховною Радою України.

-Завдання моніторингу - показувати не лише сильні сторони реформи та її досягнення. Він має виявляти тенденції, які потребують аналізу і, за необхідності, корегування. Наприклад ми бачимо, що збільшується відсоток об’єднаних громад з чисельністю населення менше 5 тисяч. І це не добре. Найбільш ефективну систему можна створити в громадах, де 10 тисяч мешканців і більше. Тільки у цьому випадку ЦНАП надає максимальну кількість сервісів і не є збитковим для громади. Досвід показує, що у малих громадах надавати якісні послуги складніше, - зазначив перший заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ В’ячеслав Негода.

Загалом з 2015 року до сьогодні в Україні створено 665 територіальних громад. Середня чисельність населення однієї ОТГ складає 8565 осіб.

Моніторинг оприлюднило Міністерство регіонального розвитку.

61 просмотр в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов