Освітні практики литовців переймали українські школярі

16 днів діти з України жили у Литві. За цей час відвідали різні навчальні заклади – приватні і державні школи, побували на багатьох екскурсіях, познайомилися з побутом європейців.

Участь у подорожі взяли старшокласники з Костянтинівки, Краматорська, Лисичанська, Києва, Львова та Миколаєва.

-У Литві дванадцятирічна система освіти, ми до цього поки йдемо. Мені здалося, що навантаження у дітей там менше, їх не прагнуть навчити усьому потроху, як в українській школі, головне – навчити дітей комунікувати.  Саме тому у школах багато спілкуються на різні теми, щось обговорюють. У дітей є право вибору, вони мають усвідомлювати свою відповідальність за те, як і чому навчаються. У литовській школі учитель не підвищує голос на учня. Люди відкриті і охоче допомагають, але вони не порушують твою свободу, якщо ти сам не просиш про це, - розповіла Марія Поколенко- учениця з Костянтинівки, що у складі групи дітей їздила до Литви.

Десятикласниця з Костянтинівської гімназії Ольга Перунова була вражена тим, як литовці ставляться до людей.

-Люди там однаково різні. У них особливий ритм життя: вони нікуди не поспішають. До гостей вони ставляться як до родини, а до незнайомців як до себе. Для них дуже важливою є свобода і право вибору, - поділилася Оля.

Подорож була організована ГС Міжнародний інститут інтегрального розвитку за фінансового сприяння уряду Литви.

11 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов