“Наш музей “Довкілля” ще жодну дитину не залишив байдужою”, - Андрій Тараман

Поки у Краматорську тривають канікули, школярі потяглися до музею в Олександро-Калиновому

За тиждень його відвідали понад 70 дітей – учнів краматорських шкіл № 3 і 25. Діти цікавляться побутом українців, відвідують хату, якій сто років, розпитують про життя предків на донецькій землі.

-Дітям цікаво все – вони охоче роблять світлини з трактором 1930-х років на подвір’ї, всередині хочуть залізти на піч, у кімнаті АТО розглядають сучасні експонати – залишки снарядів, військову амуніцію. Одна дівчинка сказала, що мріяла завжди щось надрукувати на старій друкарській машинці, тепер її мрія здійснилася. Я вмикаю їм патефон, який грав ще за часів Другої світової. Діти у захваті. Потік питань про історію, наше минуле не припиняється. Це наша найкраща реклама. Ми не беремо гроші з дітей, наші екскурсії безкоштовні, але їхні фото і враження – найкраща реклама. Ми мали приклади до війни, коли одна дитина, розповівши вдома у Донецьку про наш музей, потім привозила тисячу людей до села, - розповів Андрій Тараман – член ГО Енеїда, на чиєму утриманні знаходиться музей  Довкілляу селі Олександро-Калинове.

У селі Олександро-Калинове чекають дітей і дорослих в гості, активісти переконані, що інтерес до історії своєї землі має жити в кожній людині, незалежно від того, де вона мешкає – у великому місті чи маленькому селі. 

17 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов