У 2018 році гроші з бюджету даватимуть за ефективну роботу

Для цього міста і громади мають підготувати бюджетні програми

Як їх писати і планувати, вчилися спеціалісти на дводенному семінарі у Краматорську. За основу у плануванні експерти взяли міжнародний досвід. У багатьох європейських країнах гроші виділяють з бюджету на конкретну програму.

-Наша мета – навчитися жити і працювати за  принципом: гроші ходять за людиною. Тобто з наступного року з бюджету будуть виділятися кошти не на утримання будівлі школи чи бібліотеки, а на дітей, що у цих школах отримують освітні послуги. Завдання місцевої влади, відповідних служб у громадах– розробити бюджетні програми по напрямках, захистити їх і працювати за ними. Наприкінці бюджетного року буде проводитися аналіз: якщо програма працювала неефективно (у неї будуть певні критерії для оцінки), її переглядатимуть, вноситимуть корективи, а то і просто закриють. Гроші на утримання порожніх бібліотек і сільських клубів держава більше не буде витрачати, потрібен якісний результат, - розповів Сергій Івахнін – радник з місцевих фінансів Донецького Центру розвитку місцевого самоврядування, на базі якого відбувся семінар.

Навчити складати бюджетні програми незабаром мають усіх, хто причетний до їх підготовки – як у містах Донеччини, так і у новостворених територіальних громадах. 

49 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов