Комп’ютерний томограф у Костянтинівці обіцяють запустити до кінця року

Наразі підрядники завершують ремонт у приміщенні дитячої лікарні

Томограф було придбано торік за державні кошти. Його вартість майже 10 мільйонів гривень. За гроші з міського бюджету Костянтинівки необхідно підготувати приміщення, де буде встановлено  обладнання. Ремонт там роблять другий рік. Вартість ремонтних робіт – понад 400 тисяч гривень.

-Ремонт має завершитися до кінця листопада, так обіцяє підрядник. Одразу встановимо томограф. На ньому працюватимуть два лікарі-рентгенологи, один з них вже пройшов навчання. Скільки зможемо приймати людей, поки не прорахували. Одне обстеження забере півгодини, інше – півтори. Сподіваюся, у грудні 2017 року вже будемо обслуговувати пацієнтів. Це обстеження буде безкоштовним, - розповіла головний лікар Центральної районної лікарні Костянтинівки Ольга Лобас.

Наразі на Донеччині встановлено сім томографів, що придбані за державні кошти, готуються до встановлення у Лимані та Маріуполі.

Обстеження на томографі дозволяє діагностувати хвороби, наприклад, онкозахворювання, на ранніх стадіях. Раніше подібне обладнання було лише в обласних центрах. Вартість обстеження на томографі у приватній клініці сьогодні коштує від 600 до 2000 гривень.

87 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов