Костянтинівських гімназистів вчили дебатувати

Послухати молодь приїхали гості з Німеччини

Учні Костянтинівської гімназії беруть участь у проекті “Молодь дебатує”, що впроваджується за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини.

-Наша гімназія стала одним з 24 навчальних закладів України, де впроваджується цей проект. Діти навчаються висловлювати свою думку, це відбувається у формі дебатів. Це цікавий формат, який дає можливість навчитися комунікувати ефективно та якісно, також сприяє розвитку критичного мислення, - розповіла Станіслава Стасенко – практичний психолог Костянтинівської гімназії.

Своїми враженнями з цього приводу поділилися німецькі гості.

-Я здивована активністю дітей тут, фактично на лінії розмежування, наступного року ми додамо до проекту ще школи Маріуполя. Я бачу, що тут на Донеччині є перспектива в цьому питанні, для дітей це важливо, - поділилася Віола фон Крамон – менеджер проекту Молодь дебатує”.

11 листопада костянтинівські гімназисти дебатуватимуть зі слов’янськими однолітками у рамках регіонального турніру. 

16 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов