У Костянтинівці запрошують на засідання клубу "Ефективне місто"

У середу, 25 жовтня, у Центральній Міській Публічній бібліотеці Костянтинівки відбудеться чергове засідання Клубу "Ефективне місто", члени якого поставили собі за мету сприяти вирішенню проблеми безпритульних тварин у Костянтинівці. Організатори запрошують долучатися до роботи Клубу всіх небайдужих громадян

Перше засідання клубу «Ефективне місто» відбулось в Костянтинівці 11 жовтня. Клуб створено для розвитку практик самоорганізації та взаємодії громадян,  з метою вирішення проблеми безпритульних тварин у місті за організаційного сприяння та юридичного супроводу цього процесу юристами руху "Сильні громади".

За словами координатора Клубу у Костянтинівці, Вікторії Омельченко, питання проблеми безпритульних тварин одне з найактуальніших у Костянтинівці, адже голодні та оскаженілі собаки нападають на людей майже щодня. За шість місяців поточного року постраждало майже 200 осіб, - наголошує координатор Клубу.

- У серпні за договором з ГО «Зооконтроль» у місті було простерилізовано та прочиповано близько 140 безпритульних собак, але у місті їх значно більше, - говорить Вікторія Омельченко.

Порядок денний поточного засідання наступний:

1. Звітування координатора клубу "Ефективне місто" з питання взаємодії клубу з органами влади

2. Збір ідей стосовно методів взаємодії клубу зі ЗМІ

3. Розробка моделі інформаційної компанії "Як вирішити проблему безпритульних тварин у Костянтинівці"

4. Різне

Засідання Клубу розпочнеться у бібліотеці о 16.00 годині.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов