Костянтинівські школярі взяли участь у краєзнавчому квесті в музеї

Міському музею виповнилося 50 років

Учні костянтинівської школи № 16 завітали до краєзнавчого музею. Школярі взяли участь у квесті, присвяченому історії міста.

Музей було засновано у 1967 році, містяни приносили експонати зі своїх осель, за кілька років музей отримав статус народного. На початку 90-х років ХХ століття був філією Донецького обласного краєзнавчого музею, у 1992 став міським краєзнавчим.

Експонати музею розповідають про історію заселення Донеччини, починаючи з природи степового краю, також історії розвитку Костянтинівки у різні часи – створення європейцями тут промисловості  наприкінці 19 ст., 1920-ті, період Другої світової війни та інші.

Також наразі в музеї проходить виставка картин Костянтинівка очима художників. Свої роботи на ній представили місцеві майстри фарб.

Музей розташовано у житловому будинку 1930-х років на першому поверсі. Неодноразово експонати музею заливали мешканці верхніх поверхів. Співробітники музею просили місцеві владу виділити їм нове приміщення, але ситуація поки залишається без змін.

У листопаді відбудеться святкування 50-річчя музею. На нього планують запросити людей, які стояли біля витоків створення культурного закладу у місті. 

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов