“Куркуль” з Іванопілля зводить сироварню і планує пройти сертифікацію

Сергій Свириденко з Іванопілля на отримані гроші у конкурсі Український донецький куркуль починає зводити сироварню.

-Я отримав перший транш – майже 150 тисяч гривень. Вже з вівторка до нас заїдуть будівельники. Плануємо звести сироварню на 40 м2. Це дозволить полегшити виробництво, розширити його і згодом сертифікувати. Отримання сертифікату дасть мені змогу продавати свої сири не лише на ринку, а й у торговельній мережі – спочатку Костянтинівки, далі Києва та Європи, - поділився підприємець Сергій Свириденко.

Після участі у “Схід-Експо-2017” (Київ), а також міжнародному економічному форумі “Discover.dn.ua” (Краматорськ) Сергій Свириденко отримав нові знайомства і контакти. Підприємці з Києва вже готові брати його сири і вироби з м’яса. Торгово-промислова палата Донецької області планує надати інтернет-платформу для торгівлі тим підприємцям, що стали переможцями у конкурсі “Український донецький куркуль” і наразі розширюють виробництво.

89 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов