Костянтинівських школярів у Вільнюсі навчали критично мислити і бути свідомими громадянами

Впродовж тижня учні 13 та 9 шкіл побували на тренінгах, екскурсіях, відвідали посольство та сейм Литви. Мали змогу побачити, як працюють у державних установах. Українські школярі були вражені рівнем учнівського самоврядування, а також тим, як у Литві зі школи виховують відповідального громадянина.

-Мені сподобалося дуже. З нами займалися професійні тренери. На простих прикладах нас вчили говорити Ні. Вчили критично мислити. Наголошували, що успіх сьогодні – це швидкість. При цьому ми багато говорили про цінності. Про те, що найважливіше. Я вважаю, що найважливіше у житті – це родина, улюблена справа, друзі, які підтримують. Це робить людину щасливою, - поділилася учасниця поїздки, учениця костянтинівської школи № 9 Ганна Бабич.

Незабаром у навчальному закладі збиратимуть конференцію, де планують обговорити цю подорож і побачене у Литві, а також те, як це можна впровадити в українській школі вже завтра.

Поїздка відбулася у рамках українсько-литовського проекту На шляху до змін”. Фінансує проект уряд Швеції.

22 просмотра в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов