“Хочу, аби люди більше читали, так можна зберегти здоровий глузд”, - Сергій Жадан у Костянтинівці

Письменник взяв участь у відкритті нового публічного простору Кіносхідці

Простір Кіносхідцібуло відкрито на сходах зачиненого кінотеатру. У такий спосіб активна молодь, що другий рік поспіль проводить тут різні заходи, намагається привернути увагу до місця, яке колись любили костянтинівці.

Гьоте інститут в Україні підтримав ініціативу ГО Місто-сад і простору Друзі. На кіносхідцях оновили сходи, що давно почали руйнуватися, також прикрасили старі вікна яскравими постерами. Місцева влада каже, що вже є інвестор, який зацікавлений у подальшій розбудові простору. 

Першим культурним заходом стало читання віршів Сергія Жадана. Їх для містян читав сам автор. Подякував публіці за щирість сприйняття і побажав більше читати.

-Я бажаю костянтинівцям миру і добра, звісно, нашої Перемоги. А ще хочу, аби люди читали. Лише беручи книжку до рук, розвиваєш критичне мислення, там можна зберегти здоровий глузд і протистояти пропаганді. Людиною, яка багато читає, важко маніпулювати. А сьогодні, хоч людей і небагато, мені сподобалося на Кіносхідцях, запрошуйте, приїду ще, - поділився письменник Сергій Жадан.

Також він презентував свій роман Інтернат про війну на сході України. Усі книжки, які Сергій Жадан брав для продажу, розійшлися за десять хвилин. Автор зазначив, що на Донеччині і Луганщині так завжди. Чітко дається взнаки відсутність книгарень, про які має дбати держава, і ще жага людей до книжки.

До речі, у Костянтинівці немає жодної книгарні. 

53 просмотра в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов