Антологію українських письменників Донеччини “Порода”презентують у регіоні

До видання увійшли 63 автори, є вірші, драматургія, проза Твори 63 авторів – другої половини ХХ століття до початку ХХІ століття – у цьому унікальному виданні. Його автори та упорядники нині об’їжджають бібліотеки та публічні простори Донеччини, аби розповісти про антологію. - Це спроба розповісти про Донеччину, що була і є потужним культурним центром. У виданні – Василь Стус, Володимир Сосюра, Леонід Талалай з ХХ століття, таких знакових постатей десь 30%. Є сучасні – Дмитро Білий, Сергій Жадан, Олена Стяжкіна, Люба Якимчук і багато інших. У першій версії, що готували упорядники, було понад 800 сторінок. Лишилося 380. Звісно, туди увійшли не всі, хто з Донеччини або пише про неї. Ми хотіли показати розмаїття текстів, поглядів. Навіть у ХХ столітті не все було соцреалізмом, - поділився керівник проекту Порода Станіслав Федорчук. З костянтинівських авторів у виданні представлена творчість Юрія Ряста. Автори планують проїхати Україною і презентувати видання у різних регіонах. Також кажуть, що мають запрошення з поїхати з “Породою” до Праги і Рима.

21 просмотр в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов