У рейтингу шкіл Донеччини костянтинівські школи посідають різні місця

Загалом у списку 430 шкіл міських і сільських. Рейтинг було складено на основі аналізу результатів зовнішнього незалежного оцінювання 2017 року.

Так, з усіх шкіл найвища позиція у сільської школи Костянтинівського району – Катеринівської. Вона посідає 9 місце. 17 позиція у спеціалізованої школи 6 з поглибленим вивченням української мови. 18 місце у гімназії. 23 місце у костянтинівської школи 13 з поглибленим вивченням іноземної мови. Решта навчальних закладів посідає нижчі місця.

-Такому рейтингу я навіть зраділа. Він трохи відрізняється від того, який ми проводимо у місті, бо ми враховуємо ще результати учнівських олімпіад. А загалом це говорить загалом про якість знань, що отримують діти. Цього року будемо працювати над тим, аби він був вищим, - розповіла Ольга Барабаш – начальник Костянтинівського міського управління освіти.

428 позицію посідає Зорянська школа Костянтинівського району. 

Рейтинг оприлюднив портал Oсвітa.ua. 

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов