Малий бізнес з Костянтинівки поїхав до Києва на “Схід-Експо2017”

Ковбаса, сир, миючі засоби і вироби зі шкіри представлені на виставці від місцевих виробників

12-13 вересня у Києві на базі Торгово-промислової палати України малий та середній бізнес Донеччини презентує свій досвід. Участь у виставці беруть і підприємці з Костянтинівки. Також учасники можуть пройти навчання у тренерів, почути історії успіху інших людей з Донеччини і Луганщини.

Такий захід організовано Програмою розвитку ООН в Україні за фінансової підтримки урядів Польщі та Японії та у партнерстві з Донецькою обласною державною адміністрацією, Луганською обласною державною адміністрацією, Торгово-промисловою палатою України, Торгово-промисловою палатою Донецької області та Агенцією регіонального розвитку Луганської області.

12 вересня – удень відкриття виставки – її відвідали сотні гостей та ділових партнерів, що зацікавлені у розвитку малого і середнього бізнесу на Донеччині. Загалом у Києві представлені 86 історій успіху – від сільського господарства до машинобудування. Частину цих бізнесів підтриємці відкрили завдяки підтримці донорів.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов