У Костянтинівці на заняття до 3 школи учні з першої не прийшли

Педагогів та учнів 1 школи, де нині відбувається ремонт, рішенням виконкому перевели до ЗШ №3. Сьогодні, 4 вересня, усім складом – близько ста дітей – мали прийти на заняття. Педагоги та діти підготували флешмоб, вітальні листівки, на порозі школи збиралися зустріти нових друзів.

- До нас сьогодні ніхто не з’явився. Трохи пізніше прийшли батьки учнів 1 школи, аби подивитися класні кімнати, що ми їм приготували. Лишилися дуже задоволені побаченим, - розповіла директор 3 школи Вікторія Шубіна.

Для організації навчання школи № 1 у ЗШ № 3 підготували сім навчальних кімнат. Рішення про переведення дітей і педагогів було ухвалене 16 серпня на засіданні Костянтинівського виконкому.

 Після приїзду до міста Надії Оксенчук - директора департаменту освіти і науки Донецької облдержадміністрації, походу батьків до міського голови Сергія Давидова і тривалих перемовин вдалося порозумітися. Завтра, 5 вересня, у 3 школі знову чекають дітей. 

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов