“Автоскло” розбирають – прохідні “Кварсита” тріщать

Через те, що важка техніка розбирає заводоуправління колишнього гіганта “Автоскло”, на сусідньому Кварситідрижить скло, а на стінах вже фіксують тріщини.

З офіційним листом підприємство звернулося місцевого загону ДПРЗ, просили пояснити, хто тут розбирає, чи є на це законні підстави, попереджали, що  будівлі поряд, люди ходять на роботу, це небезпечно. Відповіді не отримали. Щодня працівники "Кварсита" фіксують на камеру фото та відео цього процесу.

Офіційного листа про демонтаж не мають у виконкомі.

За нашою інформацією, семиповерхову будівлю заводоуправління Автоскло викупив ще десять років тому місцевий підприємець. Наразі цеглу з будівлі складають внизу, напевно, готують до вивезення. З будівлі зняли бетонні плити з нижніх поверхів, у містян є побоювання, що верхні можуть рухнути. Жодних попереджень з червоними стрічками  про роботу техніки тут немає, за безпекою ніхто не наглядає.

123 просмотра в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов