Сільський музей увічнили на полотні

Олександро-Калинівське Довкіллятепер є на картинах художників

Взяти участь у пленері зголосилися чотири митці.

Людмила Радченко  - мешканка села, сім років тому з чоловіком переїхала до Олександро-Калинового з Донецька. Архітектор за освітою, нині мешкає у селі, вирощує екологічно чисті овочі і малює час від часу.

- Ми в центрі Донецька мали квартиру, але в один день вирішили поїхати з великого міста. До села, ближче до землі. Їхали по трасі і випадково заїхали в це село. Я швидко полюбила його. Моя хата на околиці села, інколи забігають лиси, прилітають лелеки.  Допомагаю розфарбовувати стіни нашого музею, але отак його на полотні зобразити – чудова ідея. Скільки разів проходжу повз, але і на думку таке не спадало, - розповіла про себе Людмила Радченко.

Музей на полотні змалював і художник з Дружківки Володимир Півень. У центрі його картини яскраво виділяється прапор.

- Я три місяці тому потрапив сюди вперше. Село зачарувало мене. Сьогодні я його намалював. Зорові враження тепер є на полотні, це класно, - поділився враженнями художник.

Своє “Довкілля” намалював і слов’янський митець Тарас Дудка. Історик за освітою, він охоче малює красиві місця на Донеччині.

- Таку красу де знайти можна сьогодні? Лише по селах. Я задоволений, що нині тут. Хочу ще приїхати. А такі пленери, коли ми малюємо свій край, допоможуть нам розповісти про нього, зацікавити як місцевих, так і гостей, - каже Тарас Дудка.

Художником-самоучкою називає себе Сергій Гусак зі Слов’янська. Конструктор за професією, нині він на пенсії. Чотири роки тому взяв пензлі до рук, бо дуже хотів малювати.

- Я люблю природу, люблю Україну, закликаю людей любити свою землю. Під час малювання моя картина впала на землю від пориву вітру, але я не розчарований. Тепер на ній є трохи сухої трави, так навіть краще, - розповів Сергій Гусак.

Свої роботи художники готові подарувати Донецькому обласному музею, який організував їм цей пленер. А восени малювати Олександро-Калинове приїдуть митці з різних куточків України. Тут готуються провести всеукраїнський пленер, аби показати гостям красу осінньої Донеччини.  

48 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов