У Костянтинівці стерилізують собак. Одна операція коштує 1400 гривень

До міста приїхала операційна на колесах харківського підприємства ЗооКонтроль. Її фахівці відловлюють безпритульних собак у різних мікрорайонах міста, проводять стерилізацію, вакцинацію і за кілька днів з чіпом у вусі відпускають до звичного для тварин середовища. Розташована операційна, в якій 24 клітки, на території комунального підприємства Комунтранс.

-   На виділені кошти ми простерилізуємо 142 тварини, але це не та цифра, яку б хотілося бачити. Цю роботу треба продовжувати, аби нас потім не звинувалити в тому, що ми марно витрачаємо бюджетні кошти, -   розповіла Вікторія Огороднікова – керівник ГО “ЗооКонтроль”.

З міського бюджету на стерилізацію безпритульних тварин було виділено двісті тисяч гривень, один собака обходиться у 1400 гривень.  Питання про додаткові кошти на продовження цієї роботи буде підніматися на сесії міської ради у вересні цього року. 

60 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов