У Костянтинівці біля очисних взяли проби повітря, потягом відправлять до Києва

Сьогодні, 24 липня, о 4 ранку лаборанти з обласники і міськими чиновниками відвідали очисні споруди, що розташовані на околицях Костянтинівки. Спеціалісти міської санепідстанції взяли проби повітря біля міських очисних споруд. Їх цього ж дня ввечері відправлять до Києва для аналізу. За результатами згодом мають бути рекомендації, якими саме реагентами усунути запах, від якого потерпають мешканці селища Червоний, а також інших сіл поблизу.

Кілька місяців тому проби повітря вже відбирали і відправляли до харківської лабораторії, але поки їх аналіз не зроблено.  З Харкова повідомили, що у них черга на кілька місяців вперед.

Наразі проби відправляють до Інституту цивільної медицини (Київ). Дванадцять проб, які відібрали, обійдуться міському бюджету Костянтинівіки у десять тисяч гривень. Результат має бути за десять днів. 

Як ми раніше повідомляли, джерелом неприємних запахів можуть бути очисні споруди водоканалу, де триває реконструкція, ветсанзавод, який люди називають костним, а також міське сміттєзвалище, розташоване неподалік. Сюди ж привозили і здивали невідомі рідкі відходи з Краматорська.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов