Активісти Костянтинівки шукали народного депутата Дениса Омельяновича

У його приймальні поцілували замок

Сьогодні, 6 липня, до приймальні народного депутата Дениса Омельяновича прийшли активісти Костянтинівки та Дружківки. Хотіли передати звернення стосовно смороду, від якого потерпають мешканці Костянтинівки, Олексієво-Дружківки, Кідратівки  та інших населених пунктів навколо.

Приймальня була зачинена, поспілкуватися не було з ким. У дверях активісти залишили своє звернення до нардепа з проханням допомогти  у вирішенні ситуації з відходами і смородом на Червоному, що у Костянтинівці.

Жодних зустрічей зі своїми виборцями Денис Омельянович ніколи не проводив після обрання його до Верховної Ради України.  Місцеві кажуть, що не знають, як виглядає нардеп.

Народного депутата Дениса Омельяновича повязують з ПрАТ АПК-Інвест, яке з Покровського району привозить відходи тваринного виробництва до Укрветсанзаводу у Костянтинівці. Власне від цього запаху потерпають люди.

У декларації Дениса Омельяновича за 2017 рік вказано 48 земельних ділянок, сім з них у селі Олександро-Калинове Костянтинівського району, ще кілька у Новополтавці, більшість у Покровському районі Донеччини. З коштів, що наявні у нардепа - 300 тисяч доларів готівкою, майже чотири мільйони гривень він позичив, ще три мільони гривень у банку. Уточнення до декларації лише цього року Д.Омельянович подавав пять разів.

До Верховної ради України нардеп ходить нечасто, належить до Опозиційного блоку. 

Новости компаний
13:00, 18 сентября