Костянтинівка приєдналася до акції «Батарейки, здавайтеся!»

Учень гімназії, що в Костянтинівці, ініціював збір відпрацюваннях батарейок. Данил Щепин став волонтером вільного простору «Друзі». На одному з засідань він розповів про свої плани відкрити в місті пункт прийому старих акумуляторів, приєднавшись до акції «Батарейки, здавайтеся!».

Проект народився в 2013 році в Дніпропетровську як відповідь на запит від людей: «Куди подіти відпрацьовані батарейки?».

Група волонтерів громадського руху Екодніпро придумала зручну схему, за якою до збору батарейоку тепер могли долучитись всі бажаючі. Від координатора проекту активний громадянин отримує комплект поліграфії та інструкцію, відкриває пункт, а коли батарейки збираються — відвозить їх на центральний пункт, для подальшої передачі на переробку.

Така схема здалась людям простою та корисною — за рік існування проекту в місті відкрилось більше 200 пунктів прийому батарейок, які разом зібрали майже тону батарейок. Влітку 2014 року проект почав поширюватись по Україні. Спочатку підключились Луганськ, Рівне та Київ, згодом до них приєднались Полтава, Черкаси, Львів, Тернопіль та інші міста.

Завдяки  ініціативі учня в Костянтинівці відкрито три пункти: простір «Д.Р.У.З.І.» (проспект Ломоносова 164,кінотеатр «Супутник», другий поверх),нижня «Брусничка» (вул.Торецька, 464),верхня «Брусничка» (вул.Театральна, 1).

14 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов