Юні ботаніки з Костянтинівки стали переможцями всеукраїнського зліту

Дипломи і кубок діти отримали за світлини первоцвітів і польові дослідження

У Кропивницькому відбувся Всеукраїнський зліт юних ботаніків. Участь у ньому взяли шістнадцять команд з вісімнадцяти областей України. Команду Донеччини представляли учні костянтинівської школи № 9.

Юні ботаніки привезли на конкурс  домашню роботу – світлини первоцвітів з Донецької області: шафрана, півників та ряста. За фото отримали 1 місце. Також презентували своє  дослідження “Флористичний аналіз рослинності Клебан-Бикського регіонального ландшафтного парку”. Крім того, діти взяли участь у польових дослідженнях дендрологічного лісового центру  “Веселі Боковеньки”. Результатом їхньої роботи стало 2 місце на цих зборах.

- Ці учениці не вперше беруть участь у конкурсах, вже писали наукові роботи  до Малої академії наук, озеленювали Костянтинівку у рамках проекту Відкривай Україну. Я переконана, почавши цю справу зі школи, вони продовжать її в університеті, будуть більш упевненими. Бо такі подорожі, участь у конкурсах розвивають спілкування, критичне мислення, а в сучасному світі це дуже важливо, так легше інтегруватися в життя, - розповіла керівник гуртка Донецького обласного еколого-натуралістичного центру, учитель біології костянтинівської школи № 9 Анна Данильченко, яка разом з дітьми брала участь у цих зборах.

22 просмотра в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов