Прокуратури Костянтинівки попередила нераціональне використання понад 4 млн грн бюджетних коштів

Костянтинівською місцевою прокуратурою під час моніторингу первинних результатів та документів, розміщених в системі «ProZorro», встановлено, що виконавчим комітетом Добропільської міської ради у травні 2017 року проведений аукціон щодо закупівлі робіт «Капітальний ремонт нежитлових приміщень під центр надання адміністративних послуг».

Переможцем тендеру визнано підприємця з ціновою пропозицією 4 млн 100 тис грн. Однак прокуратурою встановлено, що процедура закупівлі проведена із порушенням вимог діючого законодавства.

Зокрема, переможцем не надано весь необхідний пакет документів, серед яких відсутні довідки про наявність в нього працівників відповідної кваліфікації, а також обладнання та матеріально-технічної бази.

Вказані порушення могли призвести до нераціонального використання бюджетних коштів та завдати шкоди місцевому бюджету через несвоєчасне та неякісне виконання умов договору.

У зв’язку із зазначеним, Костянтинівська місцева прокуратура звернулась з листом до міської ради, в якому просила розглянути питання щодо скасування даних торгів.

На теперішній час процедуру закупівлі скасовано, - повідомляє прес-служба прокуратури Донецької області

18 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов