Влада Костянтинівки і району вважає журналістів друзями

Сьогодні, 9 червня, у міжнародний день друзів, чиновники дякували ЗМІ за неупередженість у висвітленні різних проблем

- Ми інколи злі через те, що прочитали про себе, але не ображаємося на вас. Ви пишете те, що болить людям, що їх турбує, а ми маємо просто подивитися на себе трохи збоку, - звернувся до присутніх журналістів в.о. голови Костянтинівськоі райдержадміністрації Олег Ісаков.

Колектив регіонального видання "Знамя індустрії" отримав сертифікат від району на 10 тисяч гривень для передплати газети ветеранам Костянтинівського району.

Від міської влади Костянтинівки дякував за об'єктивність секретар ради Юрій Разумний. 

- Я часто бачу журналістів не просто у виконкомі або на якомусь заході. Приємно, що ви друзі. Радієте успіхам, підтримуєте, коли важко один одного. Звісно, нам часто дістається. Та кожного, хто є в цій залі сьогодні, я вважає професіоналом своєї справи, - зазначив Юрій Разумний. Він вручив журналістам квіти і блокноти, побажавши, аби було більше приємних інформаційних привидів для новин.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов