Поліція Донеччини просить водіїв бути бути обережними на дорозі

Особливо це стосується місць відпочинку, де є діти

Правоохоронці області проводять інформаційну кампанію з безпеки дорожнього руху. Особливу увагу звертають на патрулювання вулиць, аварійно небезпечні ділянки доріг,  місця відпочинку, де знаходяться  літні оздоровчі бази.

У найбільших містах регіону 14 червня діти разом з поліцейськими  проведуть флешмоби із закликом до водіїв виконувати правила дорожнього руху.

- Сьогодні ці діти - законослухняні пішоходи, а завтра вже повноправні учасники дорожнього руху, які дотримуватимуться правил та сформують культуру неприпустимості порушень. Це робота не одного дня, але, впевнений, якщо сьогодні почати процес виховання, то завтра ми будемо мати безпечні дороги.

Приєднуйтесь до акції та покажіть своїм прикладом законослухняність та дотримання правил дорожнього руху. Зміни починаються вже сьогодні з кожного з нас!– ідеться у повідомленні керівника Національної поліції Донеччини Вячеслава Аброськіна на його сторінці у Фейсбуці.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов