Музей у селі Олександро-Калинове стане філією обласного

Його створила і п'ять років поспіль утримувала громада села, незабаром фінансуватиме держава

Наразі завершується процедура передачі музею "Довкілля" на баланс Донецького обласного художнього музею. Олександро-Калинівський стане його філією. Відомо, що у музеї буде дев'ять ставок - архіваріус, екскурсовод, наукові співробітники, охоронці. Це будуть саме місцеві мешканці, які власне і створювали музей.

За п'ять років у музеї назбирали понад 2 тисячі експонатів, усі місцеві, пов'язані з історією та побутом села. Нині музей у Костянтинівському районі активно відвідують школярі, приїздять гості з різних куточків Донеччини.

Місяць тому "Довкілля" вкотре ремонтувала громада за свій кошт, сподіваються, що наступного разу на це буде державне фінансування. Поки невідомо, хто очолить цей музей. До сьогодні у нього не було керівника. Екскурсії по черзі проводять місцеві мешканці, небайдужі до історії свого села і Донеччини загалом.

39 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов