Гроші за таланти і розум давали костянтинівським школярам

У кабінеті міського голови Сергія Давидова вручили щорічні премії

Двадцять дітей – з 6 по 11 клас – отримали конверти з грошима за свої досягнення: в учнівських олімпіадах обласного та всеукраїнського рівнів, у творчих конкурсах і спортивних змаганнях.

Втретє премію вручили Любові Ширкіній – учениці 11 класу костянтинівської гімназії.

- Я – переселенка, у 2015 році приїхала сюди з Луганська, щаслива, що подружилася тут з новими людьми, знайшла друзів,  зараз у Костянтинівці мій дім. Збираюся вступати до університету, вірю, що усе вийде, адже я до цього довго йшла, - поділилася Любов Ширкіна.

Привітати успішних юних костянтинівців прийшли їхні батьки, вчителі, представники місцевої влади.

В управлінні освіти збираються наступного року збільшити кількість претендентів на цю винагороду, також проситимуть місцеву владу виділити більше коштів для преміювання школярів. Цього року кожна дитина отримала по 300 гривень.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов