У Костянтинівській школі мистецтв попрощалися з випускниками

Вихованці отримали документ про освіту і дали свій прощальний концерт

24 травня у школі мистецтв урочисто вручили документи про позашкільну освіту. Їх отримали 73 дитини, більшість завершила навчання і склала  випускні іспити на відмінно. Вчорашніх учнів вітали батьки, педагоги, першокласники, які цього року завершують свій перший клас.

- У нас гарний випуск. Сімдесят три дитини отримали не просто документ про освіту – музичну, художню, театральну чи хореографічну. Вони навчилися цінувати мистецтво, бачити прекрасне, а відтак дивитимуться на світ іншими очима і під іншим кутом. Так, вони не всі будуть музикантами чи художниками, але ці навички вже їхні, переконаний, вони знадобляться їм у житті, - поділився директор Костянтинівської школи мистецтв Олег Кошкін.

За увесь період навчання в школі – залежно від фаху від чотирьох до восьми років – діти багато разів брали участь у фестивалях, творчих конкурсах. На своїй сцені цього дня випускники дали свій прощальний концерт.

Сьогодні, 25 травня, у школі мистецтв починається відбір дітей на новий навчальний рік. Вчитися у спеціалізованому закладі беруть на конкурсній основі, абітурієнти тут мають скласти свій перший екзамен – невелике творче завдання. Задача педагогів – роздивитися талант і потім допомогти дитині розвинути його.

У Костянтинівській школі мистецтв навчаються близько семисот дітей, частина з них – переселенці. За результатами державної атестації цього навчального року заклад отримав найвищий бал, школа є однією з кращих на Донеччині. 

26 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов