75% ефіру на ТБ - українською мовою. Порошенко підпише мовні квоти на телебаченні

Верховна Рада внесла зміни до Закону щодо мови аудіовізуальних (електронних) засобів масової інформації. Законопроект встановлює, що для телерадіоорганізацій загальнонаціональної категорії мовлення, частка передач та/або фільмів українською мовою має становити не менше як 75% протягом доби у кожному з проміжків часу з 7.00 до 18.00 та з 18.00 до 22.00.Уточнюється, що передача вважається українською мовою, якщо всі виступи дикторів ( ведучих ) виконані винятково українською мовою .

Однак, допускається використання без дублювання і озвучення репортажів з місць подій, які не супроводжуються коментарями або іншим текстовим супроводом ведучого.

Проект лише чекає на підпис Президента, алеПетро Порошенко на своїй сторінці у Facebook вже заявив, що підпише законопроект про введення квот на українському телебаченні.

"Кілька разів публічно звертав увагу власників та менеджерів каналів на неприпустимо низьку частку української мови. У декого - на рівні 15%! Панове, ви назву країни забули?!", - пише у себе на сторінці Президент України.

"Отже, українській мові на українському ТБ - бути! PS: Чи всі зрозуміли, що закон підпишу?", - цим завершив свій допис Порошенко і прогнав всі сумніви щодо того, чи стане телебачення в нашій країні україномовним.

1 просмотр в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов