Мешканець Дружківки Анатолій Водолазький знову вийшов на площу з прапором України

Один вчинок цієї людини зробив його легендою. У 2014 бойовики забрали його до підвалу, у 2017 – приїхали сотні патріотів

Підтримати Анатолія Даниловича приїхали патріоти з Костянтинівки, Костянтинівського району, Краматорська, Словянська, Бахмута,прийшла громада Дружківки, долучилися військові.  На заході було багато державної символіки, людей у вишиванках.

У 2014 році, коли Дружківку захопили бойовики, Анатолій Водолазький вийшов на одиночну акцію протесту тоді на площу Леніна. Його знімав оператор, міліція просила залишити це місце. Він простояв десять хвилин, невідомі у масках забрали його до підвалу. Міліція не допомогла – просто спостерігала. Прапор, який патріот тримав у руці, бойовики поклали собі під ноги.

- Сьогодні я знову йду,  я дав собі слово: якщо виживу, ходитиму туди щороку. Я вижив, хоч мене й катували там, вибили зуби, заставили носити пісок мішками. Це було у Краматорську. Якась жінка, що йшла повз, побачила це і хотіла допомогти, вона зі мною носила мішки піску, я розшукую її вже три роки, хочу подякувати, - поділився народний герой України Анатолій Водолазький.

На заході громада Дружківки запропонувала вважати 22 травня Днем честі, а самого Анатолія Водолазького подати до місцевої ради на присвоєння звання Почесного громадянина Дружківки. Це вже друге подання, попереднє депутати не підтримали.

25 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов