Невідомі відходи у Костянтинівці зливають просто в поле

Землі належать Костянтинівській міській раді

Мешканці Червоного кілька місяців поспіль скаржаться на сморід, який, за їх словами, викликають невідомі зливи, що привозять до міста.

Місцеві казали, що сморід йде з боку очисних водоканалу, куди їх незаконно зливають. Керівник місцевої  прокуратури Вікторія Ткачук запевняє: документів, договорів, за якими до Костянтинівського водоканалу щось привозять, підприємство не надало.  

- Зараз зливати припинили, сморід став менший. Вирішується питання про знезараження земельної ділянки – хто це робитиме і чиїм коштом, - наголосила Вікторія Ткачук.

Журналісти побували на новому місці, де просто серед поля створене штучне озеро з рідкими відходами. Воно знаходиться між водоканалом та міським сміттєзвалищем. До нього зручно під’їхати і злити прямо з дороги. Хто це привозить, прокуратурою поки не встановлено. Кримінальне провадження порушено за статтею ККУ 239 – забруднення земель. Мешканці Червоного продовжують скаржитися на сморід. Люди кажуть, що особливо неприємний запах посилюється по вихідних та святах. Прокуратура просить записати номери машин, що привозять відходи і допомогти у розкритті злочину. Звертатися можна за адресою: вул. Правобережна, 260, 4-тий поверх виконкому Костянтинівської міської ради. 

90 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов