В Олександро-Калиновому Костянтинівського району готуються зустрічати туристів

Громада  власним коштом відремонтувала музей Довкілля

Селяни побілили свою столітню хату-мазанку і прикраси її петриківкою

Участь у ремонтних роботах взяли мешканці села, більшість з них – учасники народного колективу козацької пісні Любава. Впродовж тижня селяни білили, прали, фарбували.  

- До початку війни на Донеччині у нас було багато гостей, більшість їхала з Донецька, Макіївки, цілими класами школярі приїжджали, замовляли корпоративи підприємства.  Гостей були тисячі. У 2014 році все припинилося. Та потроху ми налагоджуємо цю роботу знову, до нас вже цієї весни почали їхати діти, військові, які нині служать у зоні АТО. Особливо військові щиро дивуються, що у нашому селі розмовляють українською, що є такі експонати. У нас є в музеї місцевий рушник, на якому вишито 1913 рік, тож українська культура тут завжди була,  - наголосив Андрій Тараман – член ГО “Енеїда”.

Музей  історії села Довкілля було створено у 2011 році. ГО “Енеїда” та усі небайдужі до свого села принесли з хат і горищ все, що вважали цінним. Нині у музеї понад дві тисячі експонатів. У 2016 році тут відкрили ще кімнату-музей АТО. Шість років музей утримує і ресонтує громада села. Селяни мріють невдовзі перекрити дах очеретом, аби їхня улюблена хата-мазанка мала вид традиційної сільської хати. 

13 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов