06272.com.ua

Костянтинівський виконком роздають по частинах

На сесії депутати  віддали підприємцям частину будівлі

За відповідне рішення на сесії проголосувала більшість присутніх депутатів міської ради. Таким чином, у розпорядженні виконкому перебуває вже не уся будівля. Наразі міська рада контролює і розпоряджається 93% чотириповерхової будівлі. 7% віддали бізнесу: ТОВ Мета-продукт та громадянину Костянтину Рудаченку.Про це вони просили у відповідних листах на адресу міської ради. У рішенні, опублікованому на сайті міської ради зазначено, що депутати дали згоду на поділ часток будівлі виконкому.

Чи платитимуть підприємці кошти за використання частини будівлі, невідомо.

Костянтинівський виконком знаходиться за адресою вулиця Правобережна, 260. Будівля у чотири поверхи була зведена у 1934 році. Відтоді органи місцевого самоврядування постійно знаходяться за цією адресою. 

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Основной принцип - «посетил - отпишись». 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

 Комментарии предназначены для общения и обсуждения , а также для выяснения интересующих вопросов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать