Костянтинівські школярі змагалися козацькими роями

У парку відбувся заключний етап патріотичної гри Джура

У парку Ювілейний усі 14 шкіл міста зібралися на таборування. Юні козачата продемонстрували свої навички у впоряді, таборуванні, стрільбі з арбалету, медичній допомозі.

Такі змагання на міському рівні провели вдруге.

- Цього року діти краще підготовлені, у багатьох є форма, хоругви, прапори їх загонів. Яскраві намети під деревами. Зараз комісія оцінить підготовку. Мені приємно, що учні долучаються до історичної минувшини, зокрема козаччини. Свого часу козаки стояли на обороні України, сьогодні їхні нащадки на передовій виборюють незалежність нашої держави. У такий спосіб ми виховуємо патріотів, - наголосила Ольга Барабаш – начальник Костянтинівського міського управління освіти.

Переможцем Джури стала команда Ратиборець з гімназії. Незабаром вона представлятиме місто на обласних змаганнях. Торік Ратиборець теж виборов перше місце у Костянтинівці і на Донеччині.

17 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов