Костянтинівці разом з львів’янами танцювали на гаївках

У парку Театральний діти і дорослі розважалися разом

Під час травневих свят  у місті працював благодійний табір для дітей. Волонтери простору Добро 2 травня вирішили запросити на гаївки містян. Малюки, підлітки, молодь і дорослі разом стали в коло, танцювали, грали в традиційні народні ігри.

- Ми намагалися знайти гаївки старовинні, що передавалися з покоління у покоління і дійшли до нашого часу. Звичайно, вони дещо видозмінилися, набули трохи іншого звучання, але збереглися. Я щаслива, бо бачу усміхнені обличчя, активних костянтинівців, що танцюють, допомагають і відкрито сприймають те, що ми намагаємося їм донести. Тут, на Донеччині, я не вперше, для себе також за ці три роки зруйнувала багато стереотипів. Ми їдемо не просто працювати як волонтери, ми їдемо до друзів. Нас дуже радо прийняли, люди тут відкриті, вони потребують спілкування. І це добре, це нас об’єднує попри нашу різність. В такий спосіб ми ламаємо кордони, - поділилася Наталка Ковальчук – волонтер зі Львова.

Група волонтерів простору Добро пообіцяла приїхати до Костянтинівки влітку. 

14 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов