06272.com.ua

Парк “Ювілейний” відкрив свій черговий сезон для костянтинівців

Для дітей у парку працюють 11 атракціонів

30 квітня парк “Ювілейний” розпочав літній сезон – запрацювали усі атракціони. Ціна квитків  - від 5 до 25 гривень.

- Усі атракціони пройшли діагностичне обстеження. Це серйозна справа, тож впродовж кількох днів фахівці Донецького експертно-технічного центру обстежували наявне в парку обладнання. Перевіряли на предмет корозії металу, надійності дротів, електрики. Наші співробітники теж пройшли навчання. Качелі у парку старі, більшість 1980-х років, але за документами, що ми маємо, вони придатні до використання і безпечні, - розповіла директор Парків і скверів Костянтинівки Інна Ягмурова.

Цього року на території з’явилися безкоштовні тренажери для занять спортом. Парк працюватиме для відвідувачів щодня, крім понеділка та вівторка. Костянтинівський парк “Ювілейний” є одним з найбільших на Донеччині. За площею він сягає 13 га.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Основной принцип - «посетил - отпишись». 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

 Комментарии предназначены для общения и обсуждения , а также для выяснения интересующих вопросов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать