Костянтинівські школярі стали переможцями “Зимових читань”

Сьомий конкурс поціновувачів сучасної дитячої літератури відбувся у Краматорську

Для участі у проекті, який заснувала учителька Оксана Проселкова, необхідно прочитати рекомендований список книг, на одну з них написати відгук.

- Зазвичай придбати книги ми допомагаємо, це сучасні книжки, які щойно побачили світ. Костянтинівські діти нас вразили. Цього року п’ять навчальних закладів взяли участь у конкурсі – школи 2,5, 6, 16 та гімназія. Усі книжки діти купили самі, жодної ми не передавали до міста. Це вражає. Один хлопчик прочитав усі вісім книг зі списку і написав на них відгуки. Подарунком стали книжки – ті, що увійшли до наступного етапу Літніх читань. Радію з того, що діти читають сучасну дитячу літературу, - розповіла автор ідеї та засновниця проекту “Вся Україна читає дітям”, учителька Краматорської школи № 11 Оксана Проселкова.

Проект було засновано у 2014 році для популяризації дитячого читання. Влада не бере участі в його організації та фінансовій підтримці. Книжки та призи дітям збирають по усій Україні, кошти надсилають українці з Польщі та Німеччини. 

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов