Учні Костянтинівського району обговорили глобальні цілі сталого розвитку

Захід у Білокузьминівці присвятили до Дня Європи

Участь у конкурсі взяли учні трьох шкіл – Зорянської, Іванопільської та Білокузьминівської. Діти представили своє бачення глобальних цілей, визначених ООН, яких треба досягти до 2030 року. Більшість говорила про екосистеми та необхідність роботи вже зараз, аби залишити нащадкам чисту планету. У школах діти заснували агітбригади, прибирають село, мальовничі куточки, які відвідують туристи, чистять річки. Просять владу не розорювати ландшафти і не забруднювати чорноземи.

- Дітям болить те, що вони бачать. У свої 13-15 років вони долучаються до екологічної просвітницької роботи, прибирають село. Я переконана, що вони вже можуть стати повноправними членами громадських організацій, що діють у селах району, - наголосила Лариса Степаненко – заступник голови Костянтинівської районної ради.

За участь у конкурсі діти отримали сертифікати від ПРООН у рамках програми Місцевий розвиток, орієнтований на громаду.

8 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов