Костянтинівці пам’ятають про роковини Чорнобильської трагедії

До 31- ї роковини  з дня трагедії на Чорнобильській атомній станції співробітники міської бібліотеки приготували годину - реквієм «Чорнобиль, трагедія, подвиг і пам’ять». Розповідь ліквідаторів та екологів слухали учні 9-А, 9-Б класів СОШ № 13 ( в рамках зсідань клубу «Ми – лінгвісти» (вчителі Ольга Ткаченко та Любов Павлюкова).
Гостями заходу були Олександр Дерека –;Анатолій Андрійович Астахов,;, Володимир Березін; місцевий поет Людмила Миколаївна Донченко.

Провідний бібліотекар абонементу для юнацтва Людмила Ганнич провела огляд літератури, розповіла про основні події вибуху на ЧАС. Вона ознайомила присутніх з віршами про чорнобильську трагедію українських поетів С. Йовенко, М. Луківа тощо; продемонструвала відеоматеріал «Польот над Чорнобилем», «Чорнобиль. Початок аварії».

Голова Костянтинівського відділення Костянтинівської спілки «Інваліди Чорнобиля» Олександр  Дерека розповів про героїв чорнобильцівта про трагічне 26 квітня 1986 року. А ще - подарував бібліотеці книжки з серії «Пам’ять героям».

Учасник ліквідації наслідків Чорнобильської АС Анатолій Астахов повідомив про свій внесок та внесок своїх товаришів у ліквідації наслідків. Його розповідь доповнив і учень 9-Б класу Микита Хрячков.

Директор екологічного центру «Бахмат»Володимир Березін розповів не тільки про Чорнобиль, а й додав інформацію про екологію рідного міста, призвав учнів бути небайдужими до охорони навколишнього середовища.

Місцевий поет Людмила Донченко познайомила із своїми новими віршами про атомну станцію, свого власного вірша «Чорнобиль»  продекламувала і бібліотекар Людмила Ганнич.

Наприкінці годин – реквієм учні подивилися уривки з фільму «Аврора», подякували присутніх за цікаві розповіді та сфотографувалися напам’ять. 

5 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов