06272.com.ua

Піснями про Україну костянтинівські вокалісти відзначили своє п’ятиріччя

У кінотеатрі «Супутник» відбувся концерт вихованців вокально-хореографічної студії «Мікс-мажор»

Участь у заході взяли сорок п’ять школярів, що навчаються співати і танцювати. Спеціально на захід приїхала з Харкова випускниця цієї студії Юлія Ярош.

Діти з викладачами підготували понад два десятки номерів. Лунало багато пісень українською мовою, були такі вокальні композиції, аранжування яких зробили ми самі. Співали соло, дуетом, квартетом, не лише діти, а й викладачі. Дякуючи батькам, це свято стало можливим. Учні нашого колективу неодноразово ставали переможцями обласних, всеукраїнських та міжнародних конкурсів. Данило Поляков посів І місце у Києві на міжнародному конкурсі «Все починається з любові». Нам лише п’ять років, ще багато роботи попереду, - поділилася враженнями після концерту Оксана Щербатова-Катюк – керівник з вокалу студії «Мікс-мажор».

Вокально-хореографічна студія «Мікс-мажор» працює на базі Костянтинівського центру дитячої та юнацької творчості, заняття для дітей там безоплатні.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Основной принцип - «посетил - отпишись». 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

 Комментарии предназначены для общения и обсуждения , а также для выяснения интересующих вопросов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать