06272.com.ua

У Костянтинівці з’явилися “Доступні ліки”

Безоплатно медпрепарати видають у двох аптеках міста

З початку цього тижня у місті запрацювала державна програма Доступні ліки. Костянтинівка отримала понад 880 тисяч гривень на відшкодування ліків кільком категоріям пацієнтів.

- У сімейного лікаря отримати рецепт можуть пацієнті, що мають хронічні серцево-судинні захворювання, цукровий діабет ІІ типу та бронхіальну астму. Також лікар попросить надати йому ІПН – індивідуальний податковий номер, він необхідний для казначейства. З рецептом, в якому буде вказаний медпрепарат міжнародної патентованої назви можна звернутися до двох аптек – по проспекту Ломоносова аптека № 226 та по вулиці Ціолковського аптека Арніка. На жаль, решта аптек поки не виявила бажання співпрацювати за цією програмою, - розповіла Тетяна Шишимарєва – головний лікар Костянтинівського ЦПМСД.

Загалом у Костянтинівці на обліку перебувають понад 17 тисяч пацієнтів, які  можуть скористатися програмою Доступні ліки. Сума у 880 тисяч гривень розрахована до кінця поточного року. 

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Основной принцип - «посетил - отпишись». 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

 Комментарии предназначены для общения и обсуждения , а также для выяснения интересующих вопросов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать