Активісти звинувачували костянтинівських суддів

Брифінг за участі громадськості вперше відбувся у місцевому суді

Близько 15 журналістів та активістів взяли у ньому участь. На початку засідання суддя-спікер Ольга Леміщенко здивувалася, що суд не отримав жодного питання. На це активісти відповіли, що спеціально не надсилали, аби спитати щось неочікуване.

Голову костянтинівського суду Андрія Міроседі звинувачували в ухваленні замовних рішень стосовно комунальників, у тому, що за сепаратизм дають умовні терміни, що у суді діє так звана “кругова порука” суддів та поліції, питали про розуміння суддями Конституції та її основних положень. Усе це з емоціями, на які судді реагували досить толерантно.

У певний момент судді образилися, наголосивши, що у такому тоні  далі слухати подібні безпідставні звинувачення не збираються.

Такий захід у суді провели вперше. Раніше на брифінги приходили виключно журналісти, розмова тоді проходила спокійно.

- Якщо ви незгодні з певними рішеннями конкретного судді, ви можете їх оскаржити в іншій інстанції. А не ображати присутніх тут. Суддя ухвалює рішення, вивчивши матеріали справи, керуючись законодавством  і внутрішнім переконанням. Розмовляти на емоціях ми не будемо, ми пішли назустріч громаді, аби в принципі показати, що готові почути вас, а не особисті образи, - наголосила суддя-спікер Ольга Леміщенко.

Втім, наприкінці зустріч черговий брифінг призначили на 19 травня. Поки невідомо, чи відбудеться він за участі громадських активістів.

Костянтинівський міськрайонний суд – єдиний на Донеччині, де проходять подібні зустрічі з громадою міста.

25 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов