Архіви Костянтинівки почали оцифровувати

Книжковий сканер допоможе  зберегти документи

Співробітники Державного архіву Донецької області, що нині розташований у Костянтинівці, отримали сканер вартістю один мільйон гривень для оцифровки архівів. Увесь архівний фонд залишився у Донецьку – близько 2 мільйонів документів. Там уся історія Донеччини від 16 століття.  Нині оцифровують архіви міст Донецької області. Почали з Костянтинівкої міської ради.

- Під час бойових дій у Торецьку у 2014 році увесь архів згорів, також пошкоджено документи Маріуполя. Співробітники архіву наразі докладають зусиль, аби вивезти архіви з Широкіного, на черзі – Авдіївка та Мар’їнка, де нині небезпечно і є загроза втрати документів, - розповіла Наталія Алімова – в.о.директора  Державного архіву Донецької області.

Також в архіві можна отримати допомогу для оформлення пенсії і підтвердження трудового стажу, навіть якщо підприємство нині лишилося на окупованій території. Державний архів Донецької області знаходиться по вул.Громова (у приміщенні Укртелекому). Усі консультації та довідки тут видають безоплатно.  

Обладнання придбане за фінансової підтримки USAID.

18 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов