Правобережна у Костянтинівці стала Олекси Тихого

табличка, встановлена активістами на в'їзді до Костянтинівки

Депутати вкотре перейменували першу вулицю міста

30 березня на сесії Костянтинівської міської ради депутати одноголосно перейменували Правобережну.

Цю ідею висували патріотичні сили Донеччини ще у 2015 році. Тоді під час масового перейменування вулиць відповідно до закону про декомунізацію вулицю Леніна назвали Правобережною. За цей час активісти провели чимало заходів, просвітницьку роботу, спрямовану на популяризацію відомого земляка – правозахисника і дисидента.

Відтепер вулиця Олекси Тихого об’єднує чотири міста Донеччини – від Костянтинівки до Слов’янська. Голова ГО Товариство Олекси Тихого Євген Шаповалов має намір подавати вулицю Тихого до Книги рекордів України – відтепер це найдовший проспект у Європі – понад 60 км.

Вулиця Олекси Тихого у Костянтинівці офіційно буде з 1 липня, до цього часу в усі реєстри та документи мають внести зміни. Так вирішили костянтинівські депутати.

У літописі міста це вже п’яте перейменування цієї вулиці. Краєзнавці називають її однією з перших, що з’явилися на мапі.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов