Тихий сквер презентували костянтинівцям

Юрій Разумний цікавиться проектом

Гірка з постаменту з-під Леніна та магнолії можуть з’явитися у ньому

Активісти ГО “Місто-сад”  кілька місяців вивчали історію міста і проводили опитування. Свої напрацювання узагальнили у презентації скверу Тихий, яка відбулася на базі молодіжної платформи “D.R.U.Z.I”. Команда врахувала озвучені пропозиції містян  та додала свої.

- Деякі люди навіть фотографуються на постаменті, що залишився від Леніна, тож пропонуємо не зносити його, а перетворити на дитячі гірки зі сходами. Також у сквері сплять на лавках, навіть у холодну пору. Лавок забагато не буває. Також місцеві розповіли, що у кінотеатрі поряд були два зали – рожевий та блакитний. Є ідея створити ці живі зали на вулиці: в одній зоні посадити магнолії, що цвітуть великими рожевими квітами, в іншій – красиве дерево гінгко – воно квітне блакитним кольором, - розповіла голова ГО “Місто-сад”  Євгенія Кулєба, що презентувала зібрані ідеї.

На пожертви містян планують встановити іменні лавки у сквері. Вже цього літа на сходах кінотеатру має запрацювати літній майдансик для кінопоказів.

Фінанси на осучаснення парку можуть бути виділені з кількох джерел – від іноземних грантодавців, з обласного бюджету та місцевої казни. Вартість проекту наразі уточнюється.  

Також планують перекрити для авто дорогу біля кінотеатру, аби зробити її пішохідною зоною. ГО Місто-садвпроваджує проект зі створення парку Шовковичний у Слов’янську. 

32 просмотра в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов