Книгоманія – 2017 в Костянтинівці

Юні читачі Констянтинівки  з 2007 року приймають участь у конкурсі «Книгоманія», який заснувала громадська організація «Форум видавців». І нам є чим пишатися. Нагадаємо, що за цей період двоє читачів стали переможцями ІІІ етапу і отримали вищу нагороду.

   Після трирічного перериву кращі читачі Костянтинівки знову зібралися у читальній залі дитячої бібліотеки.

18 учнів 6 - 7 класів підготували розповідь про улюблені книжки поза шкільної  програми. Визначити суперчитача міста ми запросили почесне журі: Миронову Н.І (місцева поетеса), Пухир М. А. журналіст, Кононенко М. В. (заступник директора по роботі з дітьми).

  Кожен з учасників повинен був за декілька хвилин ознайомити слухачів зі своєю улюбленою книжкою, яка найбільше вразила їх чи мала великий вплив. Перед очима глядачів і журі за час конкурсу немов ожило багато літературних героїв різних за жанрами творів: фантастики, пригод,  творів  сучасних українських та зарубіжних письменників,  про життя однолітків і навіть збірник творів про життя відомих донецьких спортсменів.

Суперчитачем міста стали: Прокопенко Поліна НВК, 6 клас з книгою Кононенко Є."Неля, яка ходить по скелі" та Юрєва Марина ЗОШ№16, 7 клас з книгою Купріян О. "Солоні поцілунки".

Солодкий приз від редакції газети «Знамя Індустрії»  отримав Марусов Микита УВК, 6 клас.  Особливий приз глядацьких уподобань отримала Козарєзова  Поліна Школа - інтернат №1, 7 клас. Друге місце отримали: Шак Ніка ЗОШ№5, 6 клас та Буримченко Настя гімназія, 7 клас. Третє місце отримали: Нощенко Ксенія ЗОШ№5, 6 клас та Теслюк Настя НВК, 7 клас.

 Головна премія для юних читачів – поїздка у місто Львів на Фестиваль дитячого читання «Книгоманія». Переможці конкурсу на Фестивалі дитячого читання «Книгоманія» у Львові отримають звання «Найкращий читач України» та матимуть можливість переконатися в тому, що вони не самотні у своїх уподобаннях, подискутувати про улюблені книжки, зустрітися з улюбленими авторами; познайомитися з історією та культурою Львова, дізнатися більше про сучасну українську літературу; пережити цікаві пригоди та отримати нові враження та нагороди – нові книжки від українських видавців та подарунки від партнерів.

Сподіваємося, що і 2017 рік стане для юних книголюбів Костянтинівки переможним!

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов